Lot n° 106
: 91EUR
LIPSIUS (I.)
Lovanium sive Opidi et Academiae... - Lot 106 - Tessier & Sarrou et Associés
LIPSIUS (I.)
Lovanium sive Opidi et Academiae descriptio (Libri tres).
Antverpiae - Ex. officina Plantiniana 1605 plein velin de l'époque.
Reliure usagée.
400/500 FF