INDEX Librorum Prohibitorum Sanctissimi Domini... - Lot 164 - Tessier & Sarrou et Associés
INDEX Librorum Prohibitorum Sanctissimi Domini Nostri Benedicti XIV Pontificis Maximi Jussu recognitus, atque editus. Editio postrema ceteris ornatior cum additamentis.Romae, Ex Typographie Rev. Camerae Apostolicae, cum summi pontificis privilegio (1764). In-8 br., cart. pap. de l'époque, 232 pp., une grav. en front. et vignette de titre. Cart. usagé, dos partiellement dénudé, mouillures claires. 800/1 000
le 25/01 de 11 à 18h et le 26/01 de 11 à 12h
Proposer des contenus et des annonces adaptés à vos centres d'intérêts.