RUPERTI ABBATIS. - Monasterii Tuitiensis... - Lot 254 - Tessier & Sarrou et Associés

Lot 254
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 90EUR
RUPERTI ABBATIS. - Monasterii Tuitiensis ordinis Sancti Benidicti, Theologi, Antiqui, Opera, duo… Coloniae, A. Birckmanni 1566. Petit in-folio. Joint : du Même « Tuitiensis, summi, disertissimique theologi, sacris dumtaxat… ». Lovanii, A. Bickmann 1567. Petit in-folio 1/2 velin époque. Belle marque d'imprimeur.
Mes ordres d'achat