Alliance en or rose 9K (375°/00). Accidents. Largeur:... - Lot 135 - Tessier & Sarrou et Associés

Lot 135
Estimation :
40 - 50 EUR
Alliance en or rose 9K (375°/00). Accidents. Largeur: 0,45 cm. Tour de doigt: 59. Poids brut: 2,65 g