Lot 227
Result : 91EUR

TITUS LIVVI Patavini Historiarum
ab Urbe condita Decadis Primae Liber I-II.

Parisiis, apid iduam Mauricius 1547 in-8 pl. parchemin de l'époque.Reliure usagée.
Traces d'écriture ancienne interlignées.

1 000/1 500 FF