Lot n° 108
: 100EUR
HESIODE. - Poemata Hesiodi Ascraei, quae... - Lot 108 - Tessier & Sarrou et Associés
HESIODE. - Poemata Hesiodi Ascraei, quae extant, omnia graece, cum varia interpretatione Latina.
Basilae, ex officina Oporiniana 1574, pl. veau glacé, frise dorée d'enc. sur les plats, dos lisse orné, coupes décorées.
Reliure du XVIIIe siècle.
Bel ex.
400 / 500