CATALOGUS LIBRORUM BIBLIOTHECASE illustrissimi... - Lot 124 - Tessier & Sarrou et Associés

Lot 124
Result : 320EUR
CATALOGUS LIBRORUM BIBLIOTHECASE illustrissimi viri domini domini Pauli Francisci De Cordeys (cum viveret) Sacrae Caesareo-Regiae Majestatis Apostolicae A Conseiliis Status Aerarii Regii Supremi Prafecti necnon ad Bruxellenses Conferentias Deputati Ministri perpetui etc. Qui publicè vendentur pecuniâ cambiali in Aedibus Defunat die 27. Maii 1760 & seqq. Horâ 9. Ante & 2. Post meridiem. Sub Directione Henrici Vleminckx.Bruxellis, Typis Henrici Vleminckx Typographi in platea vulgo Hoedemakers-Straet (sd, 1760). In-4 plein veau de l'époque, dos à 5 nerfs ornés de caissons dorés décorés de fleurons dorés, tranches mouchetées, X-460 pp., (1)f. Rel. frottée, coiffe infér. manquante, intér. frais, annotations marginales à l'encre ancienne. 1 000/1 200