DOS REYES (Emmanuelle). De Duobus Magnis... - Lot 155 - Tessier & Sarrou et Associés

Lot 155
Result : 91EUR
DOS REYES (Emmanuelle). De Duobus Magnis Artis Medicae… in quo difficiliores quaestiones circa sanguinis Missionem, purgationem non tantum utiles, sed necessariae Medicinam exercentibus exacte pertractantur.Ulyssipone, Ex officina A. Craesbeek 1671. In-8, plein velin de l'époque, 507 pp. Trace d'attaches et petit manque de velin à un plat. Rare traité sur le sang et la purgation. 1 000/1 500