LIPSIUS (I.) Lovanium sive Opidi et Academiae... - Lot 106 - Tessier & Sarrou et Associés

Lot 106
Result : 91EUR
LIPSIUS (I.) Lovanium sive Opidi et Academiae descriptio (Libri tres). Antverpiae - Ex. officina Plantiniana 1605 plein velin de l'époque. Reliure usagée. 400/500 FF